Video

Produkcja, nagrywanie filmów

Kompleksowo produkujemy filmy. Małe i wielkie. Niskobudżetowe i wysokobudżetowe. Krótkie i długie. Zawsze doskonałe. Realizujemy filmy na zlecenie klientów, ponieważ wiemy jak istotny jest video marketing w obecnych czasach. Dzięki temu nasze produkcje generują policzalne korzyści dla klientów z zachowaniem najwyższej jakości.

Showreel
Showreel

Usługi

Filmy wizerunkowe

Produkujemy filmy wizerunkowe dla firm. Mogą one dosłownie przedstawiać produkt lub usługę lub być zrealizowane w konwencji storytellingu. 

zobacz więcej

Filmy reklamowe

Przygotowujemy reklamy do social mediów, na nośniki reklamowe oraz do telewizji.

Film reklamowy to idealny sposób na zaprezentowanie produktu lub usługi. Wiemy jak przedstawić z najlepszej strony produkt czy usługę, tak by klient nie miał żadnych wątpliwości co do jej jakości.

zobacz więcej

Relacje z wydarzeń

Przygotowujemy filmowe opowieści z różnego rodzaju wydarzeń. Podczas organizacji wydarzenia nie można zapomnieć o jednym z jego najważniejszych elementów: video relacji. Wiemy jak właściwie wykonać relację, aby podczas kolejnej edycji nikt nie zastanawiał się, czy warto wziąć w niej udział.

zobacz więcej
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.